BIEDRĪBAS ORGANIZĒTIE PASĀKUMI

Rožupes Velotūre 2024

05-05-2024

Nelielas, sirsnīgas, bez iespringuma un stresa, velosacensības, kuras norisinās jau pat 14.! reizi :) ... sākot no 2008.gada! Sacensības norisinās Līvānu novada, Rožupes pagasta sporta svētku ietvaros.
Distances līdz 12 km garumā, atbilstoši noteiktajai dalībnieku kategorijai. Distance izveidota vienā aplī, kur apļa garums ir apm. 3 km.
Sacensību galvenais mērķis ir popularizēt riteņbraukšanu, darīt to pieejamu jebkura vecuma cilvēkiem ar jebkura veida, ar kāju spēku darbināmiem velosipēdiem.
Sacensību grupas ir veidotas tā, lai vietējie iedzīvotāji un arī apkārtējo pagastu ciemiņi, riteņbraukšanas iesācēji (nesportisti) nepiespiestā atmosfērā, starp sev līdzīgiem, izmēģinātu sacensību garu.
Savukārt, visi tie kas jau ir startējuši kādās sacensībās, ir kādu komandu dalībnieki un kopumā ar riteņbraukšanu ir uz TU ... tiek apvienoti atsevišķā nosacītā PRO grupā (atsevišķi sievietes un vīrieši).
PRO grupa sākas no 17.gadu vecuma ... bet pieļaujama dalība arī no 12.gadu vecuma, ja pieredzējis jaunietis uzskata ka ir cienīgs sacensties ar vecākiem PRO braucējiem :)
PRO kategorijai atbilstošiem dalībniekiem aizliegts startēt citā grupā. Sacensību organizatori patur tiesības administratīvā kārtā pārvietot tādus dalībniekus uz PRO grupu, ja kāds ir pieteicies citā.

VIZUĀLĀ INFORMĀCIJA