Šogad LiVelo kauss 2017 noritēs septiņos posmos!

 

Jau otro gadu pēc kārtas biedrība “Veloklubs Līvāni”, sadarbībā ar citām biedrībām, pašvaldībām un riteņbraukšanas entuziastiem un atbalstītājiem, rīkos vienīgo kalnu riteņbraukšanas seriālu Latgales un Sēlijas reģionā – LiVelo kausu kalnu riteņbraukšanā. Sacensību mērķis ir veicināt iedzīvotāju sportisko aktivitāti, popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veidot LiVelo kausu kā tradicionālas un ikgadējas riteņbraukšanas sacensības. Sacensību kopvērtējums tiek noteikts 7 posmos, kur katra atsevišķa posma norises kārtību regulē katra posma (sacensību) nolikums. Kopvērtējumā tiek noteikts arī komandu vērtējums, komandas sastāvā var pieteikt neierobežotu dalībnieku skaitu, bet minimālai daudzums ir 4 dalībnieki.

LiVelo kausa 2017 posmi:

1.posms (MTB-XC) „Daugavpils Velokross 2017” 06.05.2017., Daugavpils

Jau 4. gadu pēc kārtas notiks šis interesantās un aizraujošās riteņbraukšanas krosa formāta sacensības, kas norisinās gleznainajā un paugurainajā Stropu mežā, Daugavpilī.

Pasākuma organizators - biedrība "Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte"

2.posms (MTB-M) „Līvānu MTB Maratons 2017” 22.07.2017., Līvāni

Latgales riteņbraukšanas klasika! MTB Maratona tipa pasākums, kur, neskatoties uz ierobežoto pauguru daudzumu, tomēr katru gadu organizatori mēģina sagādāt kādu jaunumu, kādu "odziņu", lai sacensības būtu interesantas un aizraujošas. Arī šis gads nebūs izņēmums!!!

Pasākuma organizators - biedrība "Veloklubs Līvāni"

3.posms (MTB-XC) „Kūku Velokross 2017” 29.07.2017., Kūku pagasts, Krustpils novads

Aizraujošās un dinamiskās riteņbraukšanas krosa formāta sacensības Kūku apkārtnes kalnos. Grūti iekarojamais "karaļa kalns" arī šogad gaidīs savus retos uzvarētājus. Arī viena otra jauna cilpiņa ir padomā organizatoriem.

Pasākuma organizatori - biedrība "Veloklubs Līvāni" un biedrība "Daugavas Pārupieši"

4.posms (MTB-XC) „Sēlijas Pērle 2017” 19.08.2017., Gārsene, Aknīstes novads

Kārtējo gadu vietējie MTB entuziasti mēģinās iepriecināt visus īsta MTB cienītājus ar aizraujošo un tehnisko riteņbraukšanas krosa formāta trasi Gārsenes pils parkā, gleznainās Dienvidsusējas upītes krastos. Arī šogad trasē būs sagatavots ne viens vien pārsteigums!

Pasākuma organizators - Juris Brakovskis un Co. + LiVelo

5.posms (MTB-M) „Jēkabpils MTB Maratons 2017” 02.09.2017., Jēkabpils

JAUNUMS!!! Pirmo reizi MTB maratona tipa sacensības ar startu un finišu Jēkabpilī. Starta vieta - Jēkabpils Mežaparks - jau ir zināma daudziem riteņbraucējiem no mazākām velosacensībām, bet trases maršrutā esošais Melnais sils būs kārtīgs pārsteigums īstiem MTB cienītājiem. Var tikai pabrīnīties cik vēl daudz interesantu un ar velo neiebrauktu vietu ir sastopamas Latvijā!

Pasākuma organizatori - Kaspars Lipskis + LiVelo

6.posms (MTB-M) „Daugavpils Novada MTB Maratons 2017” 16.09.2017., Svente, Daugavpils novads

Jau trešo gadu šīs MTB maratona tipa sacensības notiks daudziem mazpazīstamajā Augšzemes augstienē. Starta un finiša vieta, kā jau ierasts, būs Daugavpils novada Sventē. Trase vedīs pa daudzajiem apkārtnes pauguriem ... un kas zin, varbūt šogad organizatori saldajam ēdienam būs sagatavojuši uzbraukšanu šīs augstienes augstākajā punktā 220 m augstajā Egļukalnā?!

Pasākuma organizators - biedrība "Tūrisma klubs Sniegpulkstenīte"

7.posms (MTB-M) „Kūku MTB Maratons 2017” 01.10.2016., Kūku pagasts, Krustpils novads

Visbeidzot, seriālu noslēgsim ar atgriešanos Krustpils novada Kūku apkārtnes kalnos. Viena no fiziski smagākajām un interesantākajām MTB maratona tipa trasēm Latvijā gaidīs visus velobraucējus uz savu otro atkalredzēšanos. Ar jaunām idejām, jaunām cilpām, jauniem pauguriem!

Pasākuma organizatori - biedrība "Veloklubs Līvāni" un biedrība "Daugavas Pārupieši"

Precīzi katra posma starta laiki tiks noteikti katra atsevišķā posma sacensību nolikumā. Iepriekšēja pieteikšanās uz visiem 7 posmiem notiek līdz 2017.gada 4.maijam pl.17:00, veicot pieteikšanos tiešsaistes sistēmā http://cyclingforall.lv vai nosūtot informāciju (dalībnieka vārds, uzvārds, dzimšanas dati, dzīvesvieta (pilsēta, novads), komandas nosaukums) uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Kontakti: Dainis Skrūzmanis, t. 26350848, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

 
 More details . click here for details . View Publisher website