Šajā 2016.gadā biedrība "Veloklubs Līvāni" sadarbībā ar citām reģionālajām biedrībām, vietējo novadu pašvaldībām, riteņbraukšanas entuziastiem un citiem atbalstītājiem, plāno noorganizēt Latvijas vēsturē pirmo vairākposmu kalnu riteņbraukšanas sacensību seriālu Latgales un Sēlijas reģionā – LiVelo kausu kalnu riteņbraukšanā
Perspektīvā Iecerēts šo seriālu iedibināt kā ilgtermiņa projektu, ar laiku mainot un pievienojot klāt arvien jaunas riteņbraukšanas sacensību vietas, pamazām aptverot visu Latgales un Sēlijas reģionu, kā arī iespējams ... sadarbībā ar Lietuvas pierobežas veloaktīvistiem paplašinoties arī Lietuvā.

Šogad LiVelo kauss ir ieplānots kā 4.posmu seriāls no kuriem divi posmi tiks organizēti tuvinoties riteņbraukšanas maratona (XCM) un divi - tuvinoties riteņbraukšanas krosa (XCO) formātiem. Trīs no šiem posmiem jau daudziem riteņbraucējiem būs vairāk vai mazāk pazīstami, jo jau organizēti vairākus gadus pēc kārtas, bet viens pilnīgi jauns, pilnīgi jaunā, unikālā kalnu riteņbraukšanai piemērotā reģionā.

Posms Datums Formāts
1. posms Līvānu MTB Maratons 2016 16.07.2016. XCM
2. posms Kūku Velokross 2016 23.07.2016. XCO
3. posms Velokross Sēlijas Pērle 2016 28.08.2016. XCO
4. posms Kūku MTB Maratons 2016 18.09.2016. XCM

Informācija dalībniekiem

Kopvērtējuma nolikums
pdf
Основные положения регламента
pdf
Pagrindinė informacija apie nuostatai
pdf
Individuālais kopvērtējums
pdf
Komandu kopvērtējums
pdf