Livelo Kauss XC 2011

 

   Šī gada 17.jūlijā, svētdien, Pļaviņu novadā, pie slēpošanas bāzes "Cigoriņa kalns" norisināsies kārtējās, ikgadējās kalnu riteņbraukšanas sacensības "Livelo Kauss XC 2011" ko organizē biedrība "Veloklubs Līvāni" sadarbībā ar veloveikalu "Veloprofs" un biedrību "Pļaviņu Sporta Klubs SKANSTE"

 

Velosacensības atbalsta:

 JSV_raksts_mini logo_lkf-1_mini

   Šogad Mūsu velokluba balvas izcīņa norisināsies jau trešo gadu pēc kārtas. Tāpat kā iepriekšējo gadu sacensības norisināsies Pļaviņu novadā, pie slēpošanas bāzes "Cigoriņa kalns". Salīdzinot ar iepriekšējā gada kausa izcīņu šoreiz sacensību organizācijā būs arī vairāki interesanti jaunumi. 

  Kā jau ierasts, īstie MTB cienītāji varēs mesties cīņā distance kas ir izveidota vienā aplī kuras garums ir 11 km. Daļa trases jau būs pazīstama tiem velobraucējiem kuri ir ņēmuši dalību iepriekšējo gadu sacensībās, bet liela daļa būs pilnīgi jaunas un nekad līdz šim neiebrauktas meža takas. Dalībniekiem atkarībā no sacensību grupas būs jāveic 2, 3 vai 4 apļi. Divi apļi - pašiem jaunākajiem sacensību dalībniekiem, no 1997. līdz 1999.gadam dzimušajiem zēniem un meitenēm, kā arī tiem riteņbraucējiem, neatkarīgi no vecuma un dzimuma, kuri vēl nav gatavi mest izaicinājumu pilnai distancei. Sakarā ar distances pietiekami lielo sarežģītību un smagumu trīs apļi būs jāveic jauniešu, veterānu un sieviešu grupu dalībniekiem. Bet junioriem un vīriešiem spēka gados nāksies cīnīties visus četrus apļus. Tāpat kā pagājušo gadu, arī šogad, tie kas vēlēsies varēs piedalīties "svara vērotāju" konkursā un salīdzināt vai savējie "bērīši" pa gadu ir pieņēmušies svarā vai zaudējuši to :)

   Atšķirībā no iepriekšējiem gadiem, šogad pirmo reizi tiks izcīnīts Livelo kauss arī komandu vērtējumā. Tas padarīs sacensības vēl dinamiskākas un aizraujošākas. Savukārt tiem, kam velosipēds un velobraukšana ir vairāk kā atpūtas, relaksācijas veids, varēs piedalīties "Tautas velobraucienā". Šī trase nebūs garāka par 15 km, kas nebūs sarežģīta un to varēs nesteidzīgā tempā, savam priekam, veikt jebkurš riteņbraucējs neatkarīgi no vecuma un nebaidoties no tā ka velosipēds ir vēl no padomju laikiem. 

   Vēlos vērst uzmanību arī uz to ka iepriekšējā 2010.gada Livelo Kausa ieguvējiem dalība sacensībās ir bezmaksas! Savukārt visiem tiem, kas dalību sacensībām pieteiks iepriekš, sacensību dalības maksa būs tāda pati kā pirms gada - 5 Ls, pie tam, arī iepriekš piesakoties, pazemināto dalības maksu būs iespēja samaksāt reģistrējoties sacensībām, sacensību dienā. Savukārt, "Tautas velobrauciena" dalībniekiem dalības maksa iepriekšpiesakoties tikai 2 Ls!

 

   Aicinām visus īsta MTB cienītājus, kā arī tos kam velobraukšana ir tikai atpūtas un relaksācijas veids piedalīties šajās aizraujošajās sacensībās !


   Uz tikšanos svētdien, 17.jūlijā, Pļaviņu novadā, pie slēpošanas bāzes "Cigoriņa kalns" !

 

Vairāk informācijas te : Velosacensību "Livelo Kauss XC 2011" nolikums (ja links nestrādā spied šeit)

 

Trases shēma:

LiVelo XC 2011 trases shema (web)

Sekojiet līdzi jaunumiem un aktuālakajai informācijai par sacensībām: www.livelo-team.lv www.veloprofs.lv www.xc.lv


Visus sacensību dalībniekus ar Livelo sezonas zupiņu nodrošinās: