LIVELO KAUSS XC 2009

 

  2009.gada 10.oktobrī Pļaviņu apkārtnē, pie viesu nama "Līdacis" norisināsies sezonas noslēguma pasākums un velosacensības LIVELO KAUSS XC 2009, ko rīko biedrība "Veloklubs Līvāni" sadarbībā ar veloveikalu "Veloprofs".

Papildināts 04.10.2009. - Bildes no trases iepazīšanas brauciena
Papildināts 07.10.2009. - (Bezmaksas zupa, tēja un trases shēma. Skat. Tālāk...)
Papildināts 09.10.2009. - STARTA SARAKSTS

   Pasākuma ietvaros notiks velokross, kura trase ir izveidota pa fantastisko Pļaviņu apkārtni. sacensību trase ir izveidota vienā aplī, kura garums ir nedaudz vairāk par 6 km. Sacensību dalībniekiem, atbilstoši nolikumā noteiktajām vecuma grupām būs jāveic no 2 līdz 4 apļiem. Tie kam liekas, ka distances kopējai garums ir par īsu ... var neuztraukties :), jo sacensības taču notiek Pļaviņās ... kas nozīmē ka viegli nebūs. Šajos 6 apļa kilometros būs gan gari un lēzeni kāpumi, gan lēzeni un ātri nobraucieni. Būs arī tehniski, stāvi  kāpumi, gan bīstami nobraucieni. Vienu vārdu sakot ... garlaicīgi nebūs!
  Pēc sacensību beigām - atpūtas vakars, dzērieni un uzkodas, pirts un pelde Līdacīša ezerā, dejas biljards u.c. atrakcijas ko paši vien sadomāsim un noorganizēsim.
  Pasākums nav domāts tikai brašajiem velominējiem vien. tajā aktīvi līdzdarboties (gan atbalstot un uzmundrinot trasē sacensību laikā, gan piedaloties atpūtas vakarā) varēs arī to draugi, draudzenes, ģimenes locekļi u.c. atbalstītāji, līdzi ņemot "groziņu".

  Vairāk informācijas par pasākumu un ar velosacensību nolikumu var iepazīties te:
Velosacensības "Livelo Kauss XC 2009" nolikums

  Iepriekšējās pieteikšanās anketa dalībai velosacensībās ir piejama te:
Pieteikuma anketa "Livelo Kauss XC 2009"

  Shēma, kā piekļūt pasākuma norises vietai:Svētdien, 4.oktobrī norisināsies trases apskates un izmēģinājuma brauciens. Starts būs plkst.12:00 no viesu nama "Līdacis"

 
Pasākums norisināsies jebkuros laika apstākļos!!!
  Laipni gaidīti visi kalnu riteņbraukšanas cienītāji :)
  Uz tikšanos pasākumā !!!


(papildināts 07.10.2009.)

   Informēju, ka visiem distanci veikušajiem dalībniekiem pēc finiša tiks nodrošināta bezmaksas zupa un karsta tēja, ko sagatavos Mūsu sadarbības partneris -

   Tā kā mans GPS ir sācis "gļukot" neiznāca ievietot trases karti ar visiem augstummetriem
tāpēc ievietoju no rokas zīmētu karti :) Nu ja ir kāda novirze no reālās trases, tad tā ir stipri minimāla.


   Sevišķi es gribētu visu uzmanību vērst uz distances zilo un zilisarkano trases apzīmejuma līniju ko nosacīti nosaucu par iesildīšanās apli. Tas tiek veikts tikai vienu reizi no starta. Tā garums ir apm.4 km un mērķis - izretināt braucējus pirms šaurajām meža takām :)
Reālais pirmais aplis sākas no brīža kad braucējs iebrauc distances starta vietā (kur sākas sarkanā līnija)