Jaunumi 2008

Baltijas Nissan MTB

 

   2008.gada 5.oktobrī Smiltenē notika Baltijas Nissan MTB kausa izcīņas trešais, noslēguma posms...

 

Velosacensības "Mobilitātes Velobrauciens 2008"

 

   Ir noslēgušās 2008.gada 20.septembrī rīkotās velosacensības „Mobilitātes Velobrauciens 2008” Pirmkārt jāsaka ka laika apstākļi vienkārši lutināja dalībniekus jo bija jauks, saulains laiks. Kopā sacensībās piedalījās 19 dalībnieki kas cīnījās par godalgotām vietām 4 distancēs un 7 vecuma grupās.

  

Mobilitātes velobrauciens 2008

 

2008.gada 20.septembrī Līvānos notiks velosacensības „Mobilitātes velobrauciens 2008”, kas notiks Eiropas mobilitātes nedēļas ietvaros un ko organizē biedrība „Veloklubs Līvāni” sadarbībā ar Līvānu Novada Domi.    Sacensību starts paredzēts 11:00 Līvānu pilsētas stadionā.

Sacensību dalībnieki atbilstoši savām vecuma grupām varēs startēt 16 km distancē, izbraucot vienu apli cauri Steķu silam, vai 3.6 km un 7.2 km distancēs, kas būs ierīkotas 2 un 4 apļu veidā pilsētas stadiona apkaimē. Velosacensībās tiek gaidīti arī bērni, kas varēs iejusties sacensību gaisotnē stadiona teritorijā.   

Velotūre "Pāri Piebalgas pakalniem"

 

2008.gada 13.septembrī  Jaunpiebalgā notika velotūre „Pāri Piebalgas pakalniem” kurā trešo vietu Sporta klases VJ grupā 63 km distancē izcīnīja velokomandas dalībnieks Daniels Skrūzmanis...

 

Mājaslapa

 

Sākot ar 2008.gada 1.septembri beidzot sākusi darboties Veloklubs Līvāni mājas lapa. Visi laipni aicināti iepazīties ar mūsu komandas darbību.
   Mājaslapā ir izveidotas vairākas sadaļas. Sadaļā "Jaunumi" katrs varēs iepazīties ar aktuālāko velosportā un velokluba darbībā. Sadaļu "Jaunumi" ar saviem rakstiem, jaunumiem un pārdomām par visu kas saistīts ar velo, var veidot katrs velokluba dalībnieks un arī jebkurš apmeklētājs, nosūtot savu rakstu uz velokluba e-pastu
info[at]livelo-team.lv

 Oraquick Accuracy