Aizvadīts LiVelo Kausa MTB 2017 1.posms – Daugavpils Velokross

Sestdien, 6.maijā, Stropu mežā norisinājās jau ceturtās riteņbraukšanas sacensības “Daugavpils velokross 2017”, kas šoreiz bija arī pirmais LiVelo kausa kalnu riteņbraukšanā posms. Tūrisma kluba “Sniegpulkstenīte” organizētajās sacensībās kopumā startēja 171 dalībnieks velokrosa distancē un 82 dalībnieki bērnu sacensībās.

6 km garajā velokrosa distancē dalībnieki cīnījās par uzvaru 7 vecuma grupās un distances kopvērtējumā, atsevišķi vērtējot sievietes un vīriešus. Tiem kas nevēlējās mesties „ugunīgās” cīņās par uzvarām, bija pieejams arī „veselības” brauciens kurā varēja mierīgākā gaisotnē izbaudīt interesanto velokrosa trasi. Sacensību dalībniekiem trasē atkarībā no savas vecuma grupas, bija jāveic no 1 līdz 3 apļi.

Velokrosa distancē, atbilstoši savām vecuma grupām, uzvaras izcīnīja Elēna Selga  (Ogre, Hawaii Express), Samanta Sonora Kalniņa (Selonia), Anita Purvinska (Ilūkste), Diāna Spiridovska (Rīga, RPP MTB), Valdis Ukins (Skanste / Virš-A), Lauris Purniņš (Pļaviņas, MySport) daugavpilieši - Artjoms Leonidovs, Gļebs Šakeļš, Sandis Kornijenko (LiVelo / Zelta Zeme), Aivars Uzols (DTC Jaunība) un Vija Frīda (TK Sniegpulkstenīte). Trīs uzvaras aizceļoja arī uz mūsu kaimiņvalsti Lietuvu – Marius Pinaitis (Vilnius, MyBike), Anastasija Sapožņikova un Jūlija Kaznačenko (Visaginas, SK Snaige).

Distances kopvērtējumā sievietēm 1.vietu izcīnīja Vija Frīda (Daugavpils, TK Sniegpulkstenīte), 2.vietu – Diāna Spiridovska (Rīga, RPP MTB), bet 3.vietu – Anna Tauča (Rīga, RPP MTB). Savukārt kopvērtējumā vīriešiem 1.vietu izcīnīja Lauris Purniņš (Pļaviņas, MySport), 2.vietu – Marius Pinaitis (Viļņa, Mybike), bet 3.vietu – Raimonds Brics (Pļaviņas, MySport). 

LiVelo Kausa komandu kopvērtējumā, pēc aizvadītā posma, vadībā izvirzījās „LiVelo / Zelta Zeme”, aiz sevis, nākamajās vietās atstājot komandas „Skanste / Virši-A” un „VeloRīts Gulbene”

Pilni sacensību rezultāti atrodami: http://velokross.sniegpulkstenite.lv/ 

Nākošais LiVelo Kausa kalnu riteņbraukšanā posms – biedrības "Veloklubs Līvāni" organizētais “Līvānu MTB Maratons 2017” - norisināsies 22.jūlijā. 

Jau ziņots, ka šogad vienīgais kalnu riteņbraukšanas seriāls Latgales un Sēlijas reģionā – LiVelo kauss MTB 2017 - notiks 7 posmos un to otro gadu pēc kārtas organizē biedrība “Veloklubs Līvāni”, sadarbībā ar citām biedrībām, pašvaldībām un riteņbraukšanas entuziastiem un atbalstītājiem.  

Sacensību mērķis ir veicināt iedzīvotāju sportisko aktivitāti, popularizēt riteņbraukšanu un velosportu kā visiem pieejamu aktīvās atpūtas un veselību veicinošu sporta veidu un veidot LiVelo kausu kā tradicionālas un ikgadējas riteņbraukšanas sacensības. 

Kontakti: Dainis Skrūzmanis, t. 26350848, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

SEKO AKTUĀLAJAI INFORMĀCIJAI MŪSU LAPĀ FACEBOOK.COM - www.facebook.com/LiVelo.Team

 

 Learn more . Click Here To Download