1.maijā Preiļos norisinājās tradicionālais MTB/Velokross “Preiļupes līkloči 2017, kurā dalību bija pieteikuši 152 dalībnieki ne tikai no Latvijas pilsētām un novadiem, bet arī no Lietuvas. Neskatoties uz to, ka saule un siltais gaiss nelutināja, visi velomīļi labi iesildījās un devās ar pārsteigumiem bagātajā velokrosā. Pateicoties ne tik siltajam pavasarim, grūtības pakāpe bija paaugusies, jo ne vienu vien reizi nācās šķērsot gan peļķītes, gan peļķes, gan arī lāmas. Trase veda augšā-lejā pa asfaltētu un grunts posmu, kā arī pa pļavām un takām. Ikviens, kas finišēja, izbaudīja kādu dublīti uz sevis vai uz “dzelzs rumaka”!

Sacensības norisinājās 4 dažāda garuma distancēs: Dubultloks – 37km, Lielais loks – 22km, Mazais loks – 15km un Iesācēju loks – 8km. Nebija aizmirsts arī par mazākajiem braucējiem, kuri startēja divās vecuma grupās.

Iesācēju lokā savā vecumā grupā 2.vietu ieguva Anna Gabriela Skrūzmane.  LiVelo/Zelta Zeme2001.-2003.g.jaunieši, nobraucot 22 km, nostājās uz visiem pjedestāla posmiem – 1.vieta Armands Macijevskis, 2.vieta Edgars Pastors, 3.vieta Intars Zeps. Zane Zepa savā grupā ieguva 1.vietu. Vīriešu 1978.-1997.g. grupā 2.vietu izcīnīja Austris Bogdanovs un 3.vietu Renārs Valdonis, nobraucot 37 km. Aivars Ukins savā grupā ieguva godalgoto 3.vietu.

Komandu vērtējumā LiVelo/Zelta Zeme ieguva 1.vietu un priecājās par sponsoru dāvāto gardo pīrāgu. Prieks par komandu, prieks par visiem dalibniekiem!

 

 

Linda Gevaļa