Velobrauciens “Smaragdspāru Lidojums”

Rēzeknes novada Gaigalavas pagastā saulainajā 30. aprīlī Ūdens tūrisma centrā “Bāka” notika pirmais velobrauciens “Smaragdspāru Lidojums”, kurā dalību ņēma gan mazākie sportisti 4-10 gadu vecumā, gan juniori, pieaugušie un seniori.

Mazākiem braucējiem nācās pieveikt 500-800 metrus, pēc kuriem arī LiVelo/BTA jaunākā censone Ieva Luksta saņēma 3.vietas medaļu. Pēc nākamās svilpes signāla izbaudīt 13 km garu distanci devās juniori un seniori. Savukārt “pieaugušie” devās izlūkot 24 km garu un interesantu trasi. Starts un finišs tika izveidots ŪTC teritorijā. Pirmie kilometri veda pa asfaltētu ceļu, pēkšņi nomainoties uz nesen atjaunoto dambi gar Rēzeknes upi, tad sekoja traki smilšains ceļš, kas veda Karaļa kalnā. Tālāk sekoja putekļains lauku grants ceļš, kurš veda uz Gaigalavas ciematu, kuru izbraucot, devāmies gar Kvāpanu dīķu dambjiem uz finišu. Finišā sagaidīja lustīgi atbalstītāji un garda zupa. Pieaugušo dāmu grupu pārstāvēja Linda Gevaļa – 1.vieta. Un kungu grupa, kuru pārstāvēja Ilmārs Luksts – 1.vieta, Artūrs Timofejevs – 2.vieta, Jānis Latkovskis – 3.vieta, rotāja pjedestālu. Neskatoties uz to, ka šāda tipa sacensības tika rīkotas pirmo reizi (sola ka arī ne pēdējo), viss tika organizēts labā līmenī. Paldies rīkotajiem par sacensībām!

Līdz ar pavasara iestāšanos, atsākas arī velosacensības. Veiksmi un izturību arī turpmākos startos visiem LiVelo/BTA dalībniekiem!

Rezultāti: rezeknesnovads.lv

Rakstu sagatavoja Linda Gevaļa