Velokross apkārt Radžu ūdenskrātuvei

3. septembrī, Jēkabpils Mežaparkā, sporta dienas ietvaros norisinājās “Velokross apkārt Radžu ūdenskrātuvei”, kurā kopumā piedalījās 100 dalībnieki. Distances sākumā bija iespēja sadalīties pa spēkiem aptuveni 2 kilometrus garajā izretošanās aplī. Pēc tā dalībniekus sagaidīja kāpums, kurā netrūka atbalstošu saucienu un labu vārdu no atbalstītāju puses.

Atkarībā no vecuma grupas bija jāveic 1, 2 vai 3 apļi, kur viena apļa garums aptuveni 7 km. Trase – tradicionāli katru gadu nemainīga – dinamiskā tempā veda gar Radžu ūdenskrātuves krastiem. No mūsu komandas kuplā pulka 1. vieta Jānim Kalniņam V8 grupā, 1. vieta Aivaram Ukinam un 3. vieta Kasparam Lipskim V6 grupā, 3. vieta Artūram Līcītim V5 grupā, 2. vieta Austrim Bogdanovam un 3. vieta Renāram Valdonim V4 grupā, 1. vieta Renāram Vanagam V3 grupā. V2 grupā visas trīs godalgotās vietas mūsu komandas puišiem – 1. vieta Armandam Macijevskim, 2. vieta Edgaram Pastoram, 3. vieta Rinaldam Druviņam. Starp komandas sievietēm 1. vieta Zanei Zepai S4 grupā un 2. vieta Inesei Šukevičai S5 grupā. Priecājamies arī par mūsu mazā dalībnieka Dāvja Līcīša 1. vietu bērnu startā B1 grupā. Par absolūti labāko rezultātu sieviešu konkurencē tika apbalvota Zane Zepa – 1. vieta, un Inese Šukeviča – 3. vieta, vīriešu konkurencē Austris Bogdanovs – 2. vieta, un Renārs Valdonis – 3. vieta.


Rezultāti (.xls)
Foto

Rakstu sagatavoja Zane Zepa