Velokauss “Krāslava – 2016”

Jau otro gadu pēc kārtas Krāslavas pusē Baltiņos tika rīkots Krāslavas velokauss, kas pulcēja dalībniekus gan no tuvākajiem, gan tālākajiem Latvijas nostūriem.

Pirms starta, veicot iesildīšanos 4 km garajā trases aplī, radās sajūta, ka pirmajā daļā ir izteiktāki kāpumi, bet otrajā daļā nobraucieni, līdz ar to trase bija gana interesanta un dinamiska. Sacensību dalībnieki distanci veica vairākos apļos un tika piedāvātas dažādas distances – 4 km, 8 km, 12 km, 16 km, 20 km un 24 km, atbilstoši savai vecuma grupai. Pēc apbalvošanas ceremonijas dalībnieki tika izjautāti par to, kas būtu jāmaina vai jāuzlabo trasē, un dalībnieku vidū izskanēja sauciens, ka trases garums būtu jāpalielina, līdz ar to gaidīsim nākamo gadu, kad iespējams sportistiem būs jāveic vēl garāka distance.

LiVelo / BTA komanda tika pie godalgotām vietām sekojošās grupās: Jaunieši (dzimuši 2002.-2000.g.) 1. vieta Armandam Macijevskim, 2. vieta Edgaram Pastoram; Vīrieši (dzimuši 1996.-1987.g) 2. vieta Renāram Valdonim; Vīrieši (dzimuši 1976.-1967.g) 1. vieta Aivaram Ukinam un 3. vieta Aleksandram Bogdanovam; Vīrieši (dzimuši 1966.g. un vecāki) 1. vieta Jānim Rutkupam.

Rezultāti un foto:
kraslava.lv

Rakstu sagatavoja Zane Zepa