Varakļānu MTB velobrauciens

28.maijā lieliskos laikapstākļos Varakļānos norisinājās tradicionālais Varakļānu MTB velobrauciens pilsētas svētku ietvaros.

Sacensībās tika piedāvātas trīs distances: Bērnu distance, kurā startēja 23 pirmsskolas vecuma bērni, Draudzības distance 11km garumā, kurā devās 125 dalībnieki un Tautas distance (25km) – dalību ņēma 90 velobraucēji.

Sacensības dalību ņēma 16 “LiVelieši”. Viskuplāk pārstāvētajā Draudzības distancē 2.vietu ieguva Martins Mironovs. Tautas distancē gan savā vecuma grupā, gan kopvērtējumā 1.vietu sūrā cīņā izcīnīja Renārs Valdonis. 1981.g. un jaunāku vīriešu grupā 3.vietu ieguva Sandris Spridzāns. Sieviešu 1981.g. un jaunākas grupā 1.vietu ieguva Zane Zepa un Linda Gevaļa – 3.vieta. Aivars Ukins savā grupā – 1980.-1966. – kāpa uz pjedestāla 1.vietas pakāpiena. Un Jānis Latkovskis priecēja ar 3.vietas uzvaru grupa 1965.un vecāki.

Paldies organizatoriem un sponsoriem, kuri parūpējās par ļoti interesantu un pozitīvā gaisotnē pavadīto dienu ar pārsteigumiem no deju grupām “Gym boy” un “Dreamteam dance”. Dalībnieki tika nodrošināti ar gardām pusdienām un pirmo trīs vietu ieguvēji ar piemiņas balvām!

Paldies arī Jānim par autostāvvietas nodrošinājumu savas mājas pagalmā un gardu pasēdēšanu pie bagātīgi klātā galda!

Rezultāti:
11 km distance (pdf)
25 km distance (pdf)

Rakstu sagatavoja Linda Gevaļa