Daugavpils velokross 2016

Saulainā 14. maija dienā Daugavpilī, Stropu mežā, norisinājās biedrības tūrisma kluba “Sniegpulkstenīte” rīkotais “Daugavpils velokross 2016”, kas pulcēja velobraucējus ne tikai no vairākām Latvijas pilsētām, bet arī no Lietuvas, Baltkrievijas un Krievijas.

Kuplā skaitā tika pārstāvēta arī LiVelo/BTA komanda, kuras dalībnieki atkarībā no vecuma grupas veica 1, 2 vai 3 apļus (viena apļa garums aptuveni 8 km). Trasē tika pārvarēti lielāki un mazāki kāpumi, smilšaini nobraucieni, saknes, bet to visu ar pozitīvu noti papildināja priežu meža svaigais gaiss un labvēlīgie laikapstākļi.

Pēc garākās distances (24 km) pievarēšanas uz pjedestāla kāpa V-17 grupā startējušie Renārs Vanags – 1. vieta, aiz sevis atstājot Austri Bogdanovu – 2. vieta. 16,5 km garajā distancē S-23 grupā 3. vieta Zanei Zepai, V-14 grupā 2. vieta Armandam Macijevskim, V-45 grupā 2. vieta Aivaram Ukinam. Pēc viena apļa pievarēšanas 1. vietu V-12 grupā izcīnīja Sandis Kornijenko. Bērnu startos 2. vieta Annai Gabrielai Skrūzmanei.

Paldies organizatoriem par lielisko darbu!

Rezultāti:
sniegpulkstenite.lv
Foto:
Bildes
Bērnu sacensību bildes

Rakstu sagatavoja Zane Zepa