"Pusstundas skrējiens" un "Pusstundas velobrauciens" sacensību noslēguma pasākums

Jaukā un sirsnīgā gaisotnē notika „Pusstundas skrējiena” un „Pusstundas velobrauciena” noslēguma pasākums. Ar veikala „Fans” un Jēkabpils sporta centra sarūpētajām balvām tika apbalvoti labākie skrējēji un riteņbraucēji.

Vakara sākumā tika demonstrēta dokumentālā filama par Jēkabpils Mežaparku un sanākušos sportistus priecēja hip-hopa deju grupa. Pēc tam sekoja garā apbalvošanas ceremonija. No mūsu komandas, pēc balvām un medaļām bija ieradušies Jolanta Šuma, Evita Bauska, Samanta Sonora Kalniņa, Inese Šukeviča, Ilmārs Luksts, Renārs Vanags, Kaspars Lipskis un Kristiāns Lipskis. Klāt neesošo vietā balvas saņēma Kaspars un tūlīt pēc atgriešanās tās varēs pie viņa saņemt. Par izcīnītajām vietām jau tik rakstīts iepriekš tāpēc neatkārtošos, varu tikai piebilst, ka Samanta Sonora Kalniņa uzvarēja arī skrējēju ieskaitē. Kā absolūti labākie vīriešu un sieviešu ieskaitē tika sumināti Edgars Lindenbergs un Evita Bauska.

Pēc apbalvošanas notika izloze starp tiem dalībniekiem, kuri bija piedalījušies visās kārtās. Tādu izrādījās 39 gabali un visi arī tika pie lielākām vai mazākām balvām. No mūsu komandas tie bija Kristiāns, Kaspars, Samanta Sonora un Jolanta. Pēc apbalvošanas notika jauka vakarēšana cienājoties ar Jēkabpils Sporta centra sarūpētajiem našķiem.

Rakstu sagatavoja Kaspars Lipskis