Sēlijas Pērle 2015

Siltajā un saulainajā 23.augusta dienā Gārsenes pagastā notika pēc kārtas jau trešais velokross „Sēlijas pērle”. Šo pārsteigumiem pilnu trasi ieradās izbaudīt ne tikai mūsu komandas dalībnieki un citu pilsētu sporta cienītāji, bet arī kaimiņvalsts Lietuvas sportisti dalībnieku skaitam pārsniedzot simtu.

 

Tehniski sarežģītajā trasē katrs velobraucējs savas braukšanas prasmes varēja pārbaudīt Sārakalna slēpošanas trasē izveidotajās virāžās, stāvajos nobraucienos, forsējot ūdens šķēršļus, kā arī mēģinot bez riteņa bojājumiem izspraukties starp „dvīņu akmeņiem”. Trasi par interesantāku un aizraujošāku padarīja arī saknes, cilpotās takas ar straujiem līkumiem, baļķi un tramplīni. Tomēr par galvenajām "odziņām", kas vēl nav redzētas citās sacensībās, praktiski visi dalībnieki minēja tā saucamo „betona vannu” un braucienu pa fermas gaiteni. Spēku palīdzēja atgūt sulīgie arbūzi, ūdens, strūklaka ēdināšanas punkta tuvumā un Dienvidsuseja, kuru izbraucot nogurums pazuda.

Neskatoties uz to, ka vairākās grupās laurus bija plūkuši pārsvarā tikai lietuviešu braucēji, arī mūsu komandas dalībniekiem bija gods kāpt uz pjedestāla. Senioru Sporta grupā, mērojot trīs apļus, 1.vietu ieguva Aivars Ukins. Veterānu Sporta grupā, nobraucot divus apļus, 1.vieta pienācās Jurim Kuzņecovam un 2.vieta – Jānim Rutkupam. 3.vietu sieviešu Sporta grupā (3 apļi) izcīnīja Linda Gevaļa. Bērni savās vecuma grupās arī mājās devās ar zelta medaļām un dāvanām – 1. vietas savās vecuma grupās ieguva Anna Gabriela Skrūzmane, Mareks Jaundzems un Kristians Lipskis, savukārt Katrīnai Lipskai godpilnā 2. vieta.

Organizatoriem, ar LiVelo kluba biedriem brāļiem Juri un Māri Brakovskiem priekšgalā, sponsoriem un atbalstītājiem jāsaka „Liels Paldies!” par lieliski organizētajām sacensībām.

Sacensību rezultāti:

Foto: