Novel kauss 2014 (4. posms Visaginā)

5.oktobrī kaimiņvalsts Lietuvas pilsētā Visaginā aizritēja riteņbraukšanas sacensību Novel kausa 2014 ceturtais etaps. Lietuviešu kolēģu izveidotais 5km garais velokrosa aplis izrādījās ļoti interesants – bagāts ar šaurām, līkumotām meža takām, vairākiem straujiem nobraucieniem, kam sekoja tikpat stāvi kāpumi. Ļoti atzinīgi vārdi no dalībnieku vidus skanēja arī par laika apstākļiem ideāli izvēlēto segumu – sausu un smilšainu apvidu, kas ļāva izvairīties no braukšanas pa dubļiem un pilnībā izbaudīt saulaino laiku.

 

Līvānu velokluba braucēji – Anna Gabriela Skrūzmane, Dainis Skrūzmanis, Linda Gevaļa, Aivars Ukins un Valdis Cakuls, atkarībā no atbilstošās vecuma grupas, veica 2, 3 vai 5 apļus.

Sudraba medaļu M-40 grupā (distances garums 5 apļi) ieguva Aivars Ukins. Teicamu rezultātu - otro vietu, uzrādīja arī sacensību visjaunākā dalībniece Anna Gabriela Skrūzmane. Trešo vietu W-00 grupā izcīnīja Linda Gevaļa, pieveicot trīs apļus.

 

Neatkarīgi no sasniegtā rezultātā visi bija apmierināti gan par ļoti draudzīgā atmosfērā pavadīto dienu, gan par sacensību organizāciju, gan cienasta galdu, kas apliecina, ka dalība arī nelielās vietēja mēroga riteņbraukšanas sacensībās var sniegt gandarījumu un sportisku cīņu.

Foto: Google+