No 24.marta līdz 8.aprīlim biedrība „Veloklubs Līvāni" organizē riteņbraukšanas treniņnometni Itālijā, Sardīnijas salā.

Jau ceturto reizi, ceturto gadu pēc kārtas organizējam pavasara riteņbraukšanas treniņnometni siltajās zemēs. Jau trīs reizes ir pievarētas apciemoto reģionu augstākās kalnu virsotnes ... 1396 m augstā Učka Istrijas pussalā Horvātijā, 1215 m augstā Attavyros Rodas salā, Grieķijā un arī 1952 m augstais Olympus Kiprā. ... nu pienākusi kārta Sardīnijas salas skaistulim 1834 metru augstajam Punta La Marmora ...


Treniņnometnes organizatoriskais plāns:
Lidojums ir no Kauņas lidostas:
Turp lidojums: Pirmdien 24.03. 7:20-9:30 Kauņa - Cagliari
Atgriešanās: Otrdiena 08.04. 15:05-19:15 Cagliari - Kauņa

1. Nokļūšana līdz Kauņai individuāli vai organizēti ar busu. Velosipēdi iepakojami aviopārvadāšanai atbilstošās kastēs izjauktā veidā, vai speciālās somās.
2. Nometnes vieta galapunktā būs viesu apartamenti ciematiņā Costa Rei, Sardīnijas austrumu piekrastē. Apartamenti atrodas apmēram 60 km attālumā no reģiona galvaspilsētas – Cagliari centra, tikai 500 metru attālā pastaigā līdz brīnišķīgajai Costa Rei smilšu pludmalei. Viens apartaments sastāv no 3 divvietīgajām guļamistabām, virtuves un viesistabas. Apartamentā būs pieejams bezmaksas WiFi.

Sardīnijā ir ļoti populāra kalnu riteņbraukšana, daudz dažādu, dažādas sarežģītības MTB taku, kā arī lieliskas iespējas braukt ar šosejas velo.

Izmaksas no katra dalībnieka sastāda 485 EUR (ar savu velo) (jeb 340 LVL ja samaksā līdz 31.decembrim) vai 370 EUR (ja savu velo līdzi neņem) (jeb 260 LVL ja samaksā līdz 31.decembrim).
Izmaksās iekļautas ir:
1. Aviobiļetes lidojumam Kauņa – Cagliari (Sardīnija) - Kauņa (ieskaitot velo (līdz 30 kg) transportēšanas izmaksas un rokas bagāžu līdz 10 kg).
2. Transfērs Sardīnijā no lidostas līdz viesu namam un atpakaļ.
3. Dzīvošana apartamentos.

Nav iekļauta nokļūšana līdz Kauņas lidostai un atpakaļ (izmaksas apmēram 20-30 Ls ja organizēti), ēdināšana (varēs paši gatavot apartamentos vai izmantot vietējo ēstuvju pakalpojumus), dažādu kultūrvēsturisko objektu apmeklēšanas biļešu izmaksas un citas izmaksas.
Dalības maksa jāveic priekšapmaksā. Kas samaksā tas brauc!!! Norēķinu rekvizīti tiks paziņoti pie individuālas sarakstes.
Pieteikšanās līdz 2014.gada 31.janvārim! Lūdzu pieteikšanos nevilkt garumā, jo pasākuma cena noteikti pieaugs saistībā ar aviobiļešu sadārdzināšanos tuvojoties ceļojuma datumiem!

Kas vēlas piedalīties, vai ir kādi jautājumi lūdzu rakstiet mail uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
vai zvaniet pa tālr. 2-6-3-5-0-8-4-8

Dainis